Kurumsal Yapımız

Kurumsal Yapımız

Dahiders; güncel materyalleri en ekonomik şartlarla çağdaş yöntemlerle, modern teknolojiyle, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, eğlenerek öğrenmenizi sağlar. 2000'li yıllardan itibaren teknolojik yayın çalışmaları yapmaya başlamış olan Dahiders, 2010 yılından itibaren dijital yayıncılık alanında AR-GE çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Yurt genelindeki öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin eğitim alandaki yardımcı kaynak beklentilerini karşılamak amacıyla da 2012 yılından itibaren eğitim, yayıncılık, bilişim, yazılım, tasarım, proje ve danışmanlık kollarında yaptığı çalışmalarıyla, zengin dokümanlarına ilaveten, canlı destek ve çözüm içerikli interaktif ürünleriyle üyelerine hizmet sunan yardımcı bir destek sistemidir.

Dahiders, uzman ekipleriyle Türkiye’de ve dünyada eğitim alanındaki teknolojik gelişmeleri, müfredat ve sınav sistemini yakından takip eder. Bu alandaki kaynaklarını, içeriklerini ve teknik hizmet altyapısını sürekli günceller. Ürünlerini eğitim uzmanlarının görüşleri doğrultusunda öğrencilerin; yaş gruplarını, sosyal ve gelişim özelliklerini dikkate alarak, eğitimci ve velilerin beklentilerini karşılayacak titizlik ve yeterlilikte hazırlamaya azami özen gösterir. Dahiders, severek öğrenmeyi, teknolojiyi ve zamanı etkin kullanmayı, düzenli çalışma alışkanlığı kazandırmayı, geleceği planlama bilinci yaratmayı sağlarken, kendine özgüveni olan, faydalı çalışmalar üreten bilgili ve bilinçli gençlerin gelişmesini ve yetişmesini amaçlar.

Sözleşmelerimiz

Üyelik Sözleşmesi

Dahiders'in sağlamış olduğu üyelik imkanları neleri kapsıyor?

Kullanım Koşulları

Dahiders ve içeriğini kullanım koşulları hakkında yasal prosedürler

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve güvenliğinizin teminat altında tutulduğundan emin olabilirsiniz.

Mesafeli Satış

Gizlilik ve güvenliğinizin teminat altında tutulduğundan emin olabilirsiniz.

K.V.K.K

Kişisel verilerinizin korunması kanunu gereğince her türlü önlemleri alıyoruz.

Yasal Uyarılar

Gerek sizlerin gerek dahidersin güvenliği için bunları bilmenizde fayda var.

Çerez Politikamız

Çerezler, dahiders web sitesini daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır.

Uyumluluk

Sorunsuz kullanım için tüm teknolojik imkanlar kullanıldı.