Sık Sorulan Sorular

Sizlerden gelen ve en sık sorulan soruları derleyip bir araya getirdik. Bu sayfada aradığınız soruya cevap bulamadıysanız buraya tıklayarak aklınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size e-mail ya da telefonla ulaşarak sorunuza cevap verecektir.

Evet. Dahiders eğitim içerikleri uzmanlardan oluşan ekibimizce eğitim-öğretim yılı içerisinde müfredata uygun olarak sürekli güncel tutulmaktadır. Yeni konu anlatımları, ödevler, üç boyutlu canlandırmalar, belgeseller, etkinlikler ve testler güncellenerek milli eğitim bakanlığının yayınladığı müfredat ile 100% uyumlu hale getirilir.
Dahiders üyelikleri farklı kategorilerde oluşmaktadır. Dahiders üyeliğinin ne kadar bir zamanla sınırlı olacağı siz üyelerimiz tarafından belirtilerek üyelik satın alma işlemi yapılmaktadır. Dilediğiniz sınıfın tamamını ya da dilediğiniz dersi ister haftalık, ister aylık ister yıllık olarak satın alabilirsiniz. Üyelik menüsü altında üyelik paketleri alt menüsüne tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz
Dahiders ilkokul ve ortaokul öğrenci, öğretmen ve velilerimize hizmet vermenin yanında, LGS sınavına hazırlık yapan tüm öğrencilerimize hizmet vermektedir.
Dahiders dijital eğitim platformu Milli Eğitim Bakanlığının yönergeleri doğrultusunda tüm derslere yönelik konu anlatım videoları, konu testleri, konu dokümanları, etkinlikler, yazılı sorular gibi eğitim meteryalleri içermekle birlikte, dijital kütüphane, ek kaynaklar, rehberlik desteği, sözlük, harita, robotik kodlama gibi bir çok zengin meteryali tüm üyelerimize sunmaktayız.
Dahiders'e daha önceden üyeliğiniz bulunması halinde üyelik yenilemesi yapabilirsiniz. Bu işlem için paketler menüsü altında yer alan üyelik yenileme menüsüne tıklayarak üyelik yenileme işlemleri yapabilirsiniz.