Dahiders Hakkında

Dahiders; güncel materyalleri en ekonomik şartlarla çağdaş yöntemlerle, modern teknolojiyle, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, eğlenerek öğrenmenizi sağlar. 2000'li yıllardan itibaren teknolojik yayın çalışmaları yapmaya başlamış olan Dahiders, 2010 yılından itibaren dijital yayıncılık alanında AR-GE çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Yurt genelindeki öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin eğitsel alandaki yardımcı kaynak beklentilerini karşılamak amacıyla da 2012 yılından itibaren eğitim, yayıncılık, bilişim, yazılım, tasarım, proje ve danışmanlık kollarında sentezlediği çalışmalarıyla, zengin dokümanlarına ilaveten, canlı destek ve çözüm içerikli interaktif ürünleriyle üyelerine hizmet sunan yardımcı bir destek sistemidir.

Dahiders, uzman ekipleriyle Türkiye’de ve dünyada eğitim alanındaki teknolojik gelişmeleri, müfredat ve sınav sistemini yakından takip eder. Bu alandaki kaynaklarını, içeriklerini ve teknik hizmet altyapısını sürekli günceller. Ürünlerini eğitim uzmanlarının görüşleri doğrultusunda öğrencilerin; yaş gruplarını, sosyal ve gelişim özelliklerini dikkate alarak, eğitimci ve velilerin beklentilerini karşılayacak titizlik ve yeterlilikte hazırlamaya azami özen gösterir. Dahiders, severek öğrenmeyi, teknolojiyi ve zamanı etkin kullanmayı, düzenli çalışma alışkanlığı kazandırmayı, geleceği planlama bilinci yaratmayı sağlarken, kendine özgüveni olan, faydalı çalışmalar üreten bilgili ve bilinçli gençlerin gelişmesini ve yetişmesini amaçlar.

Dahiders’in Temel Vizyonu

*Çocuklarının eğitiminde bilişim ve teknolojinin katkısını görmek ve onlara desteklerini her zaman hissettirmek isteyen velilerimize,

*Geleceğini bilgi temelleriyle kendine güven ve cesaretle hazırlanmak isteyen öğrencilerimize,

*Tüm bu sürece emek veren değerli öğretmenlerimize,
beklentilerine uygun destek ve katkı sağlamaktır.

Üyelik Sözleşmesi

İşbu sözleşmenin konusu, abonenin Dahiders’e ait eğitim destek içeriklerinin yer aldığı online

Kullanım Koşulları

Yardımcı Akademi üyeliği, Nakkaş Prodüksiyon Yapım Ltd. Şti’nin fikri ve sınai mülkiyeti hakkına sahip olduğu...

Gizlilik ve Güvenlik

Sistemi sözleşme karşılığında satın alan kişi bundan sonra KULLANICI olarak anılacaktır.

Uyumluluk

Sitedeki videoları izlemeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash Flash Player yüklü olması gerekir...

Kişisel Verilerin Korunması Bilgilendirme

Nakkaş Prodüksiyon Yapım ve Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. (NAKKAŞ) olarak mevcut kanunlar ve evrensel...

Yasal Uyarı

Nakkaş Prodüksiyon Yapım ve Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. (NAKKAŞ) tarafından içeriği sağlanan...

Çerez Politikası

Nakkaş Prodüksiyon Yapım ve Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. (NAKKAŞ) tarafından içeriği sağlanan...

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/lib64/php/modules/redis.so' - /opt/cpanel/ea-php70/root/usr/lib64/php/modules/redis.so: undefined symbol: zval_used_for_init

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: