Nasıl Üye Olurum?

Dahiders üyeliği için ilk olarak üyelik aktivasyon kartı satın almanız gerekmektedir.
* Bayilerimiz aracılığıyla,
* Banka havalesiyle * İnternetten kredi kartı ile
* Posta çekiyle
* Kargo ile kapıda ödeme
seçeneklerinden biriyle üyelik aktivasyon kodu temin edebilirsiniz.

Üyelik Aktivasyon Kartı Nadir?

Dahiders interaktif eğitim platformuna üye olabilmeniz ve içeriklerinden faydalanabilmeniz için sizin adınıza oluşturulan içerisinde aktivasyon işleminizi yapabileceğiniz sayı ve rakamlardan oluşan kod dizimidir.

Aktivasyon kodunuz belli bir süre için kullanıma açılmaktadır. Bu süreyi son kullanım tarihi olarak adlandırıyoruz.
Bu süre dolduktan sonra elinizde bulunan aktivasyon kodu geçersiz olacaktır ve süresi dolan aktivasyon kartları ile ilgili hiç bir şekilde ücret iadesi yapılmamaktadır.
Bu sebepten ötürü alacağınız aktivasyon kodunun son kullanım tarihine dikkat etmenizi ve bu süre dolmadan üyeliğiniz gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmayınız.

Bu seçeneklerden birisi ile ödeme yaptıktan sonra satın aldığınız üyelik aktivasyon kodunu kullanarak sitemizdeki buradan üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik süreniz dahiders'e kayıt işlemini yaptığınız tarihten itibaren başlayıp 1 yıl boyunca geçerlidir. Ayrıca Eylül ayında üyeliğinizin otomatik olarak bir üst sınıfa geçişi yapılır.

Mustafa Kemal Atatürk

"En önemli ve feyizli görevlerimiz, milli eğitim işleridir. Milli eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lazımdır. Bir milletin gerçek kurtuluşu ancak bu suretler olur."