Online Eğitim

Sevgili arkadaşlar dahiders interaktif eğitim platformuna hoşgeldiniz.

Dahiders, uzman kadrosuyla eğlenceli hale getirdiği eğitim konularını kolayca anlamanızı sağlıyor. Pratiğinizi geliştirerek öğrendiklerinizin kalıcı olması için size destek oluyor. Dahiders farklı vizyon ve uzmanlığıyla şimdi yanınızda olduğu gibi geleceğede güvenli ve kendinden adımlarla yürümenizi sağlayacak. Eğitim platformumuzda neler var?

  • * 100.000 sorudan oluşan test havuzu,
  • * Eğitici videolar,
  • * Konu dokümanları,
  • * Yaprak Testler,
  • * Eğitici oyunlar,
ve daha bir çok özelliğiyle tüm ihtiyacınızı karşılayacak bir sistem hazırladık. haydi şimdi sitenizi tanımak için arkanıza yaslanın ve eğitimde dahilerle beraber olmanın farkını yaşayın.

“İlim öğrenmek her Müslümana farzdır. Allah, ilim öğrenmek amacıyla yola çıkan kimseye cennetin yolunu kolaylaştırır.”

Hz. Muhammed (S.A.V.)

Tarihçemiz

2013 yılında eğitim sektörüne giriş yapan Dahiders öğrencilerin ve öğretmenlerin eğitim - öğretim alanındaki çalışmalarına destek olmayı hedeflemiştir.

Bugünedek öğrenci-öğretmen ve veli kordinasyonuna önem veren Dahiders ailesi, gelişerek yeni yüzüne kavuşmuştur. 2016 Yılında gelişen web teknolojilerine uyum sağlamak amacıyla güncelleme çalışmalarına başlamış, 2017-2018 eğitim öğretim dönemine modern bir platform ile devam etmiştir.

Öğrenci, öğretmen ve velilerden gelen yoğun talepler doğrultusunda eğitim içeriklerini zenginleştirmek amacıyla Nakkaş Prodüksiyon firması ile ortak bir çalışma yürütmeye karar vermiş, eğitim içeriklerinin hazırlanmasında Nakkaş Prodüksiyon görev almıştır.

2019 yılı itibariyle Dahiders'in tüm yetkileri Nakkaş Prodüksiyon'a devrolmuştur.