Dahiders
İnteraktif Eğitim Platformu

Dahiders, ilköğretim kademesindeki tüm öğrenci ve öğretmenlere yönelik zengin içeriklere sahip, okul başarısına ve sınavlara destek veren online bir eğitim portalıdır.

Dahidersle birlikte öğretmenler öğrencilerini, veliler çocuklarını, okul yöneticileri ise okullarındaki tüm öğretmen ve öğrencilerinin çalışmalarını inceleyip durumlarını takip edebilirler. Bu sistem sayesinde öğretmenler sınıflarındaki öğrencilerin gelişimini ayrıntılı raporlarla inceleyebilir, ayrıca zümrelerindeki diğer öğretmenlerle kaynak paylaşımlarında bulunabilirler.

Dahiders öğrencilerinin psikolojik ve bilişsel öğrenme düzeylerini dikkate alarak, içerikleriyle öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasını ve bireysel öğrenme süreçlerinin tamamlanmasını hedefler.

İçindekiler

Dahiders; öğrencileri için konu anlatımlı videoları, interaktif etkinlikleri, sanal deneyleri, sınıf etkinlikleri, çalışma kâğıtları, etkileşimli alıştırmaları, pdf dokümanları, videolu çözüm örnekleri, tarama testleri ve deneme sınavlarıyla MEB eğitim öğretim programına uygun olarak hazırlanan birçok kaynağı sunar.

Tüm bunlarla beraber ihtiyaç duyduğunuz rehberlik dokümanları, belgeseller, zengin bir e-kütüphane, yabancı dil desteği, bilgi yarışmaları, eğlenceli oyunlar ve daha birçok aktiviteyi öğrenciler için sunar.

Faydaları Nelerdir?

Etkin Deneme Sınavları, Dahiders tarafından Türkiye genelinde yapılan deneme sınavlarına katılabilir ve sonuçlarını değerlendirebilirsiniz. Böylelikle derslerdeki başarı oranınız ölçebilir bizlerle irtibata geçerek durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bu sayede eğitim yolunda nasıl bir strateji izlemeniz gerektiği konusunda uzman rehberlik hocalarımız tarafından bilgi ve destek alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki, geleceğinizi etkileyen bu zorlu ve uzun maratonda daima bir adım önde olmak gelecekte sizi onlarca adım öteye taşıyacaktır!..

Değerli Velilerimiz

  • Dahiders sayesinde çocuğunuzun bütün aktivitelerini siz de görebilirsiniz,
  • Eksik gördüğünüz konularda çocuğunuza konu tarama testleri gönderebilirsiniz,
  • Performansını ve yapmış olduğu bütün çalışmaları takip edebilirsiniz,
  • Ödevlerini, sınav ve test sonuçlarını kontrol edebilirsiniz,
  • Kontrolsüz oyunlardan ve zararlı faaliyetlerden koruyabilirsiniz,
  • İstatistiklerden ders ve konu bazında başarı durumunu gözlemleyebilirsiniz,
  • Deneme sınavlarının sonuçlarına göre öğrencinizin seviyesini değerlendirebilirsiniz,

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/lib64/php/modules/redis.so' - /opt/cpanel/ea-php70/root/usr/lib64/php/modules/redis.so: undefined symbol: zval_used_for_init

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: