6 Ay Dahiders Paketi
90.00 ₺

6 Ay Dahiders Paketi

Çok kısa bir süreliğine desteğemi ihtiyacın var? İşte tam bu esnada Dahiders yanında. Derslerimden geri kaldım diye üzülme, dahiders'in aylık eğitim paketini satın alarak geri kaldığın konuları hatta daha ileri gidebileceğin konuları dahiders ile çalışıp diğer arkadaşlarınla arandaki farkı çabucak kapatabilirsin. Hatta onlardan bir adım öne bile geçebilirsin. Dahidersin sunduğu sınırsız aylık eğitim paketi ile bu hem mümkün hem de çok kolay.

Siz öğrencilerimizin bu zorlu maratonda daima yanınızda olmayı temenni ediyoruz. Bu eğitim serüveninde sizlere sunduğumuz ders paketi sayesinde istediğiniz dersin konu anlatım videolarına, konu testlerine, konu dokümanlarına, yazılı sorularına, deneme sınavlarına ve saymakla bitmeyen bir çok içeriğe erişme imkanı sahip olmuş olacaksınız. Daima ders çalışmak olmaz değil mi? Eğlenebileceğiniz bir çok meteryaller dahiders içerisinde sizleri bekliyor. Belgeseller, çizgi filmler, hikayeler, hobi videoları ve dah bir çok eğlenceli içerikler Dahiders Dijital Eğitim Platformu içindedir.

Dahidersi kullanan diğer sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle etkileşim halinde olarak aranızda sosyal bir ortam oluşturup paylaşımlarınızı sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinize ulaştırabileceğiniz bloglar oluşturabilirsiniz.

Dahiders'in özelliklerini saymakla bitiremiyoruz. Siz en iyisi dahiders ailesine katılın ve bu zengin eğitim platformunu keşfetmeye başlayın. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden sen de Dahiders ailesine katıl.

Ders Çalışma Programı

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Merşembe Cuma
07.30 - 13.30 Okul Okul Faaliyetleri Okul Okul Faaliyetleri Okul Okul Faaliyetleri Okul Okul Faaliyetleri Okul Okul Faaliyetleri
13.30 - 16.00 Aktivite Günlük Aktivite Aktivite Günlük Aktivite Aktivite Günlük Aktivite Aktivite Günlük Aktivite Aktivite Günlük Aktivite
16.00 - 18.00 Ders Ödevler Ders Test Çözme Ders Kitap Okuma Ders Ödevler Ders Ödevler
18.30 - 22.00 Aktivite En sevdiğim dizi Aktivite Spor Aktivite Oyun Aktivite En sevdiğim dizi Aktivite Serbest
22.00 - 06.00 İstirahat Uyku İstirahat Uyku İstirahat Uyku İstirahat Uyku İstirahat Uyku

Paket İçeriği

Konu Anlatım Videoları

Konu Anlatım Dokümanları

Konu Tarama Testleri

Eğitici Etkinlikler

Yaprak Testleri

Yazılı Soruları

Dijital Kütüphane

Robotik Kodlama

Film ve Belgeseller

Rehberlik Köşesi

Oyun ve Yarışmalar

İlgili Dersler